Email[email mbrojtur]

Telefononi tani0086 15064665250

Shtëpi> Produkte > Makinë HIFU

00011
00012
00013
Makinë portative për shtrëngimin e lëkurës smas hifu 4 d 12 fishekë 4d hifu për shtrëngimin vaginal Makinë për përtëritje të fytyrës Makinë kundër rrudhave
Makinë portative për shtrëngimin e lëkurës smas hifu 4 d 12 fishekë 4d hifu për shtrëngimin vaginal Makinë për përtëritje të fytyrës Makinë kundër rrudhave
Makinë portative për shtrëngimin e lëkurës smas hifu 4 d 12 fishekë 4d hifu për shtrëngimin vaginal Makinë për përtëritje të fytyrës Makinë kundër rrudhave

Makinë portative për shtrëngimin e lëkurës smas hifu 4 d 12 fishekë 4d hifu për shtrëngimin vaginal Makinë për përtëritje të fytyrës Makinë kundër rrudhave


hetim
Përshkrim

Parimi i punës

Instrumenti tre në një përdor ultratinguj të fokusuar me energji të lartë për të depërtuar dhe prodhuar rreth 10,000 pika koagulimi në shtresën e thellë të lëkurës, e cila vepron në shtresën SMAS, e bën kolagjenin të tkurret menjëherë, stimulon rigjenerimin dhe riorganizimin e kolagjenit dhe ndërton një të re. Rrjeti i fibrave të kolagjenit për të rritur elasticitetin e lëkurës nga fundi i lëkurës. Sondat 4D me thellësi të ndryshme (1.5mm, 3.0mm, 4.5mm) mund të përqendrojnë me saktësi energjinë në shtresën e epidermës, fascisë dhe kolagjenit; Sondat e vaginës me thellësi të ndryshme (3.0mm, 4.5mm) bëjnë që energjia të fokusohet saktësisht në shtresën e kolagjenit vaginal, shtresën e fascisë. Përdorimi i makinerive mund të prodhojë rreth 60℃ deri në 70℃ efekt termik, duke nxitur rigjenerimin e fibrës së kolagjenit të mukozës vaginale të thellë. dhe tkurrja e fascias, rrisin prodhimin e indeve të reja të ndjeshme.

图片 1

图片 2Fisheku për shtrëngimin e lëkurës Hifu

DS-1.5 përdoret për të transmetuar ultratinguj të fokusuar me energji të lartë në indin e epidermës, në thellësinë e lëkurës prej 1.5 mm. Aktivizon epidermën e lëkurës së indeve më të hollë. Zona e trajtimit: zona e ballit. DS-3.0mm përdoret për të transmetuar energjinë e ultrazërit të fokusuar me frekuencë të lartë në indin e dermës, në thellësinë e lëkurës prej 3.0mm. Aktivizon kolagjenin e shtresës së lëkurës së lëkurës, zvogëlon poret e mëdha dhe redukton rrudhat sipërfaqësore. Zona e trajtimit: mjekër, gjoks. DS-4.5mm përdoret për të transmetuar energjinë e ultrazërit të fokusuar me frekuencë të lartë në indin nënlëkuror të lëkurës, në thellësinë e lëkurës prej 4.5mm, shtresën SMAS. Zona e trajtimit: lëkura e trashë, si faqet, qafa, etj.

图片 3Avantazh

Në vend të ngritjes tradicionale kirurgjikale të fytyrës me një teknikë jo invazive. Shtrëngoni lëkurën e varur, përmirësoni rënien dhe shenjat e tjera të plakjes. Me një transmetues të veçantë, transmetimi nga sipërfaqja e lëkurës i ultrazërit të fokusuar me energji të lartë në shtresën SMAS. Tkurrje SMAS: rimodelimi i kolagjenit, tkurrja e fibrave elastine.
Në shtresën e lëkurës për të prodhuar objektivin e specifikuar temperatura të shumëfishta mbi 65-70 gradë në një kohë të shkurtër ose mbi fokusin zanor me energji të lartë, duke formuar zonën e "kurimit të nxehtësisë", qelizat e fokusit ngurtësohen, pastaj ablacioni, fascia përmirësim i shpejtë, për të arritur rrudha kozmetike. efekt. Jo invazive, pa kohë për të pushuar pas operacionit, ultratinguj pa injeksione, pa operacion, pa gjurmë përtëritje të lëkurës së rrudhave. Përshtatet çdo moshe, si për meshkuj ashtu edhe për femra. E pajisur me një shumëllojshmëri të niveleve të ndryshme të lëkurës transmetuese të emetimit të energjisë, ultratingulli i fokusuar me energji të lartë transmetohet në shtresat e lëkurës.

图片 4

Emri i produktit

Makinë hifu 3D

funksion

Shtrëngimi i lëkurës, heqja e rrudhave, dobësimi i trupit

tension

110-240V, 50 / 60Hz

Zona e trajtimit

Fytyrë e plotë, poshtë fytyrës, dekolte, bark, krahë, kofshë, të pasme

Të shtëna me HIFU

Shtëna 25000

Pesha bruto

25.0 (kg)

Paketa Size

36.0 * 55.0 * 65.0 (cm)

Ekran

Ekran i palosshëm me prekje 15 inç

Fisheku i trajtimit

Standard (1.5 mm, 3.0 mm, 4.5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm)

frekuencë

4 Mhz

material

Shpërthim me rërë aliazh alumini

garanci

3Years

OEM

accpet

CNa Ndihmoni