Email[email mbrojtur]

Telefononi tani0086 15064665250

Shtëpi> Produkte > Makinë për skulpturë trupi EMS

0001
0002
0003
Portable 4 trajton makineri elektromagnetike ems me fuqi të madhe me intensitet të lartë për skulpturë për ngritjen e vitheve dhe stimulues muskujsh
Portable 4 trajton makineri elektromagnetike ems me fuqi të madhe me intensitet të lartë për skulpturë për ngritjen e vitheve dhe stimulues muskujsh
Portable 4 trajton makineri elektromagnetike ems me fuqi të madhe me intensitet të lartë për skulpturë për ngritjen e vitheve dhe stimulues muskujsh

Portable 4 trajton makineri elektromagnetike ems me fuqi të madhe me intensitet të lartë për skulpturë për ngritjen e vitheve dhe stimulues muskujsh


hetim
Përshkrim

图片 11Energji elektromagnetike e fokusuar me intensitet të lartë

Makina e skalitjes së muskujve EMS përdor teknologjinë e dridhjeve magnetike të përqendruara me intensitet të lartë, stimulon drejtpërdrejt neuronet motorike, në mënyrë që muskujt e trupit të vazhdojnë të zgjerohen dhe tkurren (Kjo lloj tkurrjeje nuk mund të arrihet me ushtrimin tuaj të zakonshëm ose ushtrimin e përshtatshëm).Pulsi i energjisë prej 30 minutash trajtimi mund të stimulojë 30000 kontraktime të forta të muskujve, të cilat ndihmojnë qelizat dhjamore të metabolizohen dhe të dekompozohen fuqishëm. Në të njëjtën kohë, me forcimin e muskujve, sjell përvojë të re teknologjike për formësimin e trupit.
图片 12Aplikimi i makinës për stimulimin e muskujve EMS

Ndërtimi i muskujve, djegia e yndyrës, dobësimi i trupit, ngritja e të pasmeve, trashësia mesatare e muskujve u rrit me 16%, përmirësimi mesatar i rectus abdominis ishte 11%.
Parandalimi dhe trajtimi i inkontinencës urinare të stresit
Promovoni rikuperimin pas lindjes
Rritja e trashësisë së murit vaginal dhe lubrifikimit pas menopauzës

图片 13Përparësitë

1. Mund të vendosë mënyra të ndryshme të stërvitjes së muskujve.
2. Doreza të dyfishta, mund të operojë dy persona në të njëjtën kohë, të përshtatshme për burra dhe gra.
3. Është i sigurt dhe jo invaziv, jo aktual, jo hipertermik dhe pa rrezatim dhe nuk ka periudhë rikuperimi.
4. Pa thikë, pa injeksion, pa ilaç, pa ushtrime, pa dietë, vetëm shtrirja mund të djegë dhjamin dhe të ndërtojë muskuj dhe të riformojë bukurinë e linjave.
5. Kurseni kohë dhe përpjekje, vetëm shtrirje për 30 minuta = 30000 kontraktime muskulore (ekuivalente me 30000 rrotullime/squats)
6. Është operacion i thjeshtë dhe lloj fashë. Koka e operimit duhet të vendoset vetëm në pjesën operative të të ftuarit dhe mund të përforcohet me një brez pajisje të posaçme, pa pasur nevojë për estetist për të përdorur instrumentin, i cili është i përshtatshëm dhe i thjeshtë.
7. Është jo invaziv dhe procesi është i lehtë dhe komod. Thjesht shtrihuni dhe përjetojeni sikur të jetë thithur një muskul.
8. Gjatë trajtimit ka vetëm një ndjenjë tkurrje të muskujve, nuk ka dhimbje dhe djersë dhe nuk ka efekte anësore në trup, thjesht bëjeni dhe ikni.
9. Ka mjaft studime eksperimentale për të vërtetuar se efekti i trajtimit është i jashtëzakonshëm. Duhen vetëm 4 trajtime brenda dy javësh dhe çdo gjysmë ore mund të shihni efektin e riformësimit të linjave në vendin e trajtimit.
10. Sistemi i ftohjes së qarkullimit të ujit parandalon që koka e trajtimit të gjenerojë temperaturë të lartë, gjë që përmirëson shumë stabilitetin e prodhimit të energjisë.

图片 14Specifikim:

Trupi EMS Makinë për skulpturë

Konsumi maksimal i energjisë

2.3 kV/A,

Madhësia e ekranit

Ekrani 18.6 inç

Forma e pulsit stimulues

Bifazore

Kohëzgjatja pluse

300 ne

Tesla

Max 10

Mënyra e punës

5 Mënyra të ndryshme të punës

(1) Modaliteti i relaksimit
(2) Mënyra e fizioterapisë
(3) Mënyra e masazhit
(4) Mënyra e reduktimit të yndyrës
(5) Mënyra e fitimit të muskujve

Ftohës

Ftohja e ajrit

pesha e makinës

18KG

Tensioni i tensionit

110-240V

frekuencë

3-100hz

图片 15

CNa Ndihmoni