Email[email mbrojtur]

Telefononi tani0086 15064665250

Shtëpi> Produkte > Makinë për heqjen e qimeve me laser me diodë

001 (2)
002 (2)
003 (1)
004 (1)
FDA e SHBA miratoi makinën për heqjen e qimeve me lazer 808 nm 755 nm 1064 nm me diodë 3 gjatësi vale për heqjen e qimeve me ekran 15.6 inç 4K
FDA e SHBA miratoi makinën për heqjen e qimeve me lazer 808 nm 755 nm 1064 nm me diodë 3 gjatësi vale për heqjen e qimeve me ekran 15.6 inç 4K
FDA e SHBA miratoi makinën për heqjen e qimeve me lazer 808 nm 755 nm 1064 nm me diodë 3 gjatësi vale për heqjen e qimeve me ekran 15.6 inç 4K
FDA e SHBA miratoi makinën për heqjen e qimeve me lazer 808 nm 755 nm 1064 nm me diodë 3 gjatësi vale për heqjen e qimeve me ekran 15.6 inç 4K

FDA e SHBA miratoi makinën për heqjen e qimeve me lazer 808 nm 755 nm 1064 nm me diodë 3 gjatësi vale për heqjen e qimeve me ekran 15.6 inç 4K


hetim
Përshkrim

Teknologjia e heqjes së qimeve me lazer me diodë me gjatësi vale 808 nm e ka origjinën nga Gjermania. Ai bazohet në parimin e përzgjedhjes
fototermodinamika. Duke rregulluar në mënyrë të arsyeshme gjatësinë e valës, energjinë dhe gjerësinë e pulsit, energjia e dritës kalon nëpër shtresën sipërfaqësore të lëkurës për të arritur në folikulën e qimeve rrënjë të flokëve, e cila përthithet dhe shndërrohet në shkatërrimin e indit të gjëndrës së flokëve. Energjia e nxehtësisë bën që indi i gjëndrës së flokëve të shkatërrohet dhe të rritet ngadalë ose aspak. Sistemi i heqjes së qimeve me ngrirje të shpejtë përdor një teknologji unike të ngrirjes, e cila mund të ftohë epidermën lokale në 5 gradë Celsius, ashtu si në verë.
/Po vijnë fjolla të akullta bore dhe ndjesia është e ftohtë; kapërcen mangësitë e heqjes së hershme të qimeve anësore, dritës me prekje të ftohtë, efekteve anësore, dëmtimit të lëkurës, pajisjeve të rënda dhe funksionimit të komplikuar. Në të njëjtën kohë, nuk ka dëmtime dhe dhimbje. Është një teknologji më e sigurt, më e shpejtë dhe më e qëndrueshme për heqjen e qimeve.

图片 1

Aplikimet:
* Hiqni flokët e padëshiruar plotësisht dhe në mënyrë të përhershme.
* Reduktim i përhershëm i flokëve.
* Depilimi.
* E aplikueshme për çdo ngjyrë flokësh dhe për të gjitha llojet e lëkurës.
* Hiqni zonën: qime buzëve, mjekër, qime gjoksi, qime në sqetull, qime në shpinë, qime në krahë, qime në këmbë, qime të padëshiruara jashtë linjës së bikini.
* Ka edhe funksionin e rinovimit të lëkurës.

图片 2

Feature:
1. i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
2. Energji e lartë: rezultat i shkëlqyer i trajtimit mund të pritet që në trajtimin e parë dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.
3. Gjerësia e gjatë lazer: Efektive për folikulat e qimeve prodhojnë akumulim nxehtësie, heqje e përhershme e qimeve.
4. Siguria: Pothuajse asnjë shpërndarje në lëkurë, pa dëmtim të lëkurës dhe gjëndrave të djersës, pa mbresë, asnjë efekt anësor.
5. Shpejtë: Madhësia e pikës së madhe në katror mund të nxisë shpejtësinë e trajtimit, shpejtësinë dhe efikasitetin e trajtimit. Zvogëloni kohën e trajtimit për 1/5 origjinale.
6. Vetë-kontrollimi dhe mekanizmi i mbrojtjes automatike për të siguruar stabilitetin.

Specifikim:

Makinë lazer me diodë me gjatësi vale 808 nm

Madhësia e vendndodhjes

12*35mm2,

Madhësia e ekranit

15.6 inç

jetë

20 milionë të shtëna

Gjatësi vale

808NM±3NM

frekuencë

1-10HZ

energji

1-300J

Fuqia lazer

1600W

Gjerësia Puls

1MS-200MS

Tensioni i tensionit

110-240V

Sistemit të ftohjes

Ftohje TEC+Ftohje me ajër+ftohje gjysmëpërçuese

Sistemet e mbrojtjes

Mbrojtja nga temperatura, mbrojtja nga tensioni, mbrojtja nga mungesa e ujit

pesha bruto

85KG

Masat

440 * 580 * 1500mm

Foto të detajuara:

图片 3

图片 4

Pse të zgjidhni weifang KM?

1. Prodhues dhe furnizues i besueshëm i makinerive të bukurisë platin akulli
Kompania jonë është e angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe pas shitjen e llojeve të pajisjeve të bukurisë, mbi 13 vjet anëtar i artë i Alibaba me Bureau Veritas dhe TUV të certifikuar, mbi 13 vjet anëtar i artë i Made in China me SGS autentik. Produktet tona janë të certifikuara nga TUV Medical CE, ISO13485, TGA,

图片 5

2. Certifikata autoritative Sigurimi i cilësisë sc titan TUV meidical CE i miratuar 93/42/EEC standardi TUV ISO 13485:2016 standardi më i ri dhe më i rreptë për inspektimin e linjës së prodhimit. Ka pak furnizues që merrni Medical CE dhe ISO13485 nga TUV në tregun kinez tani

图片 8

CNa Ndihmoni