Email[email mbrojtur]

Telefononi tani0086 15064665250

Shtëpi> Produkte > Makinë për heqjen e qimeve me laser me diodë

444
555
666
Makinë lazeri lazer me diodë treshe me peshë të lehtë 2023 3 755 808 me lazer profesional për heqjen e qimeve me diodë me 1064 gjatësi vale
Makinë lazeri lazer me diodë treshe me peshë të lehtë 2023 3 755 808 me lazer profesional për heqjen e qimeve me diodë me 1064 gjatësi vale
Makinë lazeri lazer me diodë treshe me peshë të lehtë 2023 3 755 808 me lazer profesional për heqjen e qimeve me diodë me 1064 gjatësi vale

Makinë lazeri lazer me diodë treshe me peshë të lehtë 2023 3 755 808 me lazer profesional për heqjen e qimeve me diodë me 1064 gjatësi vale


hetim
Përshkrim

Parimi:

Lazeri me gjatësi vale 755 808 1064 nm mund të depërtojë në epidermën e lëkurës për të arritur në indin e thellë të gjëndrës së qimeve, nëpërmjet kohëzgjatjes së impulsit të caktuar posaçërisht për të mbrojtur indin e synuar për të prodhuar dëmtime të mjaftueshme të nxehtësisë, indet përreth pothuajse të paprekur.
Dendësia adekuate e energjisë garanton prodhim të mjaftueshëm të energjisë për të dëmtuar indin e synuar brenda kohës së duhur, dhe indi normal gjithashtu është pothuajse i paprekur; Masat e duhura të mbrojtjes së lëkurës mbrojnë indin e synuar nga dëmtimi i mjaftueshëm, dhe epiderma është pothuajse e paprekur, duke siguruar kështu sigurinë e trajtimit.
Indet e gjëndrës së flokëve dhe pasi thithin energjinë dhe nxehtësinë e lazerit nxehen në rreth 50 gradë, gjëndra e flokëve dhe qelizat staminale të rritjes humbasin aktivitetin e tyre të rritjes, në mënyrë që të arrihet qëllimi i heqjes së qimeve të përhershme.

图片 2

Lazeri Waves kombinon 755nm 808nm 1064nm, i përshtatshëm për trajtimin e të gjitha llojeve të lëkurës dhe flokëve.
755nm për heqjen e qimeve të lëkurës së bardhë (qime të imta/të arta).
808nm për heqjen e qimeve të lëkurës së verdhë (natyrale).
1064nm për heqjen e qimeve të lëkurës së zezë (qime të zeza).

图片 3Përparësitë:

1. I ftohtë në akull, pa dhimbje, pa asnjë efekt anësor.
2. Advanced Tech: 3 waves 755nm + 808nm +1064nm për opsionin, përshtatet për të gjitha llojet e lëkurës dhe flokëve.
2. Dorezat: shufra lazer koherente në SHBA, 12 bar 1200w, 10bar 1000w, 8bar 800w, 6bar 600w,fuqi më e madhe, më e trashë dhe efekt më i mirë
3. Trajtim i shpejtë: madhësia e pikës së madhe 15 * 25 / 12 * 20 mm, frekuenca 1-10 Hz, efikasitet më i lartë
4. Puna e vazhdueshme: kondensuesi TEC + ajër + ujë + sistemi i ftohjes gjysmëpërçues, në fakt mund të kontrollojë konstante të temperaturës së ujit në 22~24℃, të sigurojë që makina të funksionojë vazhdimisht për 24 orë pa ndalur, edhe në verë pa kondicioner.

Teknologji unike:

1. Ranae më e gjerë e llojeve dhe ngjyrave të flokëve
Lazeri D560 ofron teknologji të jashtëzakonshme për heqjen e qimeve duke përdorur një lazer diodë të bazuar në një gjatësi vale 808 Përthithja e fuqishme që është e mundur me gjatësinë e valës 808 nm e kombinuar me ftohjen e kontaktit, komoditetin e mbulimit të trajtimit dhe mirëmbajtjen e ulët të lazerit me diodë ofron një zgjidhje ideale për gamën më të gjerë. të llojeve dhe ngjyrave të flokëve.

2. Shpejtësi e shpejtë
Gjysma e kohës së trajtimit me 20 Hz Përsëritje
Kryeni më shumë seanca trajtimi në më pak kohë me aplikuesin e madhësisë së pikave me densitet të lartë të energjisë që ju lejon të trajtoni shpejt zona më të mëdha, duke u ofruar pacientëve tuaj heqjen më të shpejtë dhe më efektive të mundshme të qimeve.

3. Dore kompakte
1.Metodat e gjithanshme të trajtimit
2. Një dizajn ergonomik dhe inovativ i lehtë i dorës Eos-ice Beauty
3.Bëni pacientët më të rehatshëm dhe praktikuesit më të këndshëm

图片 4Specifikim:

Makinë lazer me diodë me gjatësi vale 808 nm

funksion

Heqja e përhershme e qimeve

Madhësia e vendndodhjes

12 * 20mm2

Madhësia e ekranit

10 inç

jetë

20 milionë të shtëna

Gjatësi vale

808NM±3NM(755+808+1064nm is optional)

frekuencë

1-10HZ

energji

1-160J

Shirita lazer

10 copë shufra lazer

Fuqia lazer

600W (800W, 1000W, 1200W për opsion)

Gjerësia Puls

1MS-400MS

Tensioni i tensionit

110-240V

Sistemit të ftohjes

Ftohja e radiatorit + Ftohja me ajër + ftohja gjysmëpërçuese

Sistemet e mbrojtjes

Mbrojtja nga temperatura, mbrojtja nga tensioni, mbrojtja nga mungesa e ujit

pesha bruto

20KG

Masat

* 44 58 * 56cm

图片 5

图片 6

图片 7

图片 8

图片 9

图片 10

CNa Ndihmoni