Email[email mbrojtur]

Telefononi tani0086 15064665250

Shtëpi> Produkte > Makinë për ngrirjen e yndyrës Cryolipolysis

0010
0011
Lazer me vakum Sistemi për humbje peshe Cryolipolysis Ngrirja e yndyrës criolipolisis coolsculption Makinë dobësimi
Lazer me vakum Sistemi për humbje peshe Cryolipolysis Ngrirja e yndyrës criolipolisis coolsculption Makinë dobësimi

Lazer me vakum Sistemi për humbje peshe Cryolipolysis Ngrirja e yndyrës criolipolisis coolsculption Makinë dobësimi


hetim
Përshkrim

Ngrirja e yndyrës funksionon duke përdorur një pajisje për të ftohur dhe shkatërruar qelizat dhjamore në një zonë të synuar. Trupi reagon ndaj qelizave dhjamore të kristalizuara me një përgjigje inflamatore duke bërë që ai t'i asgjësojë ato në mënyrë natyrale pa dëmtuar indet përreth. Pacientët përjetojnë një reduktim gradual të yndyrës gjashtë deri në tetë javë pas trajtimit. Rezultati është një reduktim 20%-27% i shtresës dhjamore në zonën e trajtimit dhe një përmirësim i dukshëm në formën e trupit. Procedurat e ngrirjes së yndyrës mund të përsëriten pas dy deri në katër muaj, duke rezultuar në një reduktim shtesë prej 20% të shtresës yndyrore.

Katër madhësi të ndryshme të dorezës së punës
1. Katër madhësi të ndryshme të dorezës së punës me madhësi 100, 150, 200, 300. Përveç madhësisë 300, dy koka mund të punojnë në të njëjtën kohë. Madhësia 300 është për persona të veçantë, pesha është mbi 150 kg.
2.Dore Cryo me drite te kuqe dhe jeshile, me komode me trajtim.
3. Me jastëkë antifriz mund të mbrojë lëkurën nga ngrirja
4.Shërbimi i personalizuar si OEM, ODM është i disponueshëm
5. Ekran me prekje, i lehtë për t'u përdorur

Model 

KM-V-800

të dhëna

220v/50Hz 110v/60Hz

Fuqija

800VA

Nxehtësi

37 ° C ~ 45 ° C

Krio

5°C~ -10°C

Vakuum

10~80 KPa

Ekrani i shfaqjes

Ekran me prekje shumëngjyrësh 10.2 inç

Dritë 

E kuqe (630 nm) jeshile (570 nm) 50 mW×4

Lëng ftohës

Ujë i pastruar ose mbulues i veçantë

Fitil

T3.15AL250v

Temperatura e ambientit

5°C ~ 40°C

Lageshtia relative

.80 XNUMX%

pesha bruto

90KG

Paketimi madhësinë

* 63 54 * 124cm

Përparësitë:
1. Teknologjia e re e ftohjes, jo vetëm që arrin efekt ftohjeje 360°, por gjithashtu ruan të njëjtën temperaturë në çdo pozicion të dorezës.
2. Kontrolli i temperaturës, temperatura e trajtimit mund të kontrollohet, funksioni i shfaqjes së temperaturës në kohë reale. Alarmet automatikisht kur diferenca e temperaturës është më e madhe se 0.5 ℃.
3. Silikoni i klasës ushqimore, doreza është e rrethuar nga silikoni i klasës ushqimore, i cili është më i përshtatshëm me lëkurën, përmirëson shumë ndjenjën e përdorimit.
4. I qëndrueshëm për një kohë të gjatë, silikoni ynë është fleksibël dhe i qëndrueshëm dhe nuk do të ngurtësohet për përdorim afatgjatë. Makinë për dobësim të kriolipolizës

Përmbledhja dhe teoria:
Kriolipoliza:
Aplikues ftohës përreth 360° në të gjitha dimensionet
Zona e trajtimit është me qasje kriolipolisi me të gjitha dimensionet 100% e ngrirë në zonën e plotë
Një trajtim FREEZE CONTOUR PLUS korrespondon me afërsisht 3 trajtime me pajisje tipike për ngrirjen e yndyrës
Vetëm 35 deri në 45 minuta kohë çdo trajtim i nevojshëm në vend të 60 minutave. Kurseni rreth gjysmën e kohës së trajtimit për të trajtuar më shumë klientë
Kavitacioni: direkt në shtresën yndyrore, vibroni me shpejtësi celulitin e rrënjosur thellë, prodhoni kavitacion të panumërt me vakum, goditni fuqishëm qelizat yndyrore, lërini ato të prodhojnë plasaritje të brendshme dhe treten duke u bërë acidi yndyror i lirë.
RF shumë polare: përdor teknologji të pronarit për të krijuar një matricë energjie shumë efikase dhe të endur fort. kjo matricë e dendur energjie depërton në shtresa të shumta të dermës duke e ngrohur atë nga brenda jashtë. Penetrimi i plotë i lëkurës siguron efikasitet klinik të përmirësuar në mënyrë eksponenciale dhe rezultate të dukshme të produkteve
Lazeri Lipo: përdor teknologjinë më të fundit të lazerit të nivelit të ulët/të ftohtë për të reduktuar perimetrin dhe për të dalluar yndyrën në pothuajse të gjitha zonat e trupit pa operacion, pa ndërprerje ose skuqje. Një trajtim tipik 40-minutësh i belit mund të zvogëlojë një individ me ½ deri në ¾ inç, ndërsa një protokoll i plotë prej tetë trajtimesh zakonisht rezulton në humbje të shumëfishtë inç.

图片 1

图片 2

图片 3

图片 4

图片 5

图片 6

图片 7

图片 8

FAQ
1. A keni ndonjë garanci?
Po ne kemi. Jepet 12 muaj garanci për makinën pritës. 3 muaj garanci zëvendësimi falas për dorezat, kokat e trajtimit dhe pjesët.

2. Po sikur makina të prishet në vende të huaja?
Ne vetëm duhet që operatori të na tregojë se çfarë fenomeni të problemeve. Nëse është problem i vogël, ne mund ta mësojmë dhe ta rregullojmë makinën menjëherë. Nëse nevojiten pjesë, ne dërgojmë pjesë menjëherë dhe mësojmë se si të ndryshohen pjesët, gjë që është shumë e lehtë.

3. Nuk kam përdorur kurrë një makinë të tillë. Si mund ta mësoj?
Me makinë, ne do të dërgojmë manual për t'ju mësuar se si të përdorni makinën. Dhe ne gjithashtu mund të trajnojmë online me skype ose telefonatë.

4. Nëse makina kthehet nga dogana, çfarë do të bëni?
Ne do të gjejmë pse dogana juaj e kthen makinën tonë dhe do të gjejmë zgjidhje dhe do t'ju dërgojmë menjëherë një makinë krejt të re. Nëse nuk mund ta merrni fare makinën, ne do t'jua kthejmë paratë. Dhe makina do të kthehet tek ne.

5. Cilin korrier përdorni shpesh?
Ne përdorim kryesisht DHL, e cila është korrierja më e mirë dhe më e shpejtë. Por ne pranojmë edhe korrierë të tjerë si UPS, TNT, Fedex, EMS, nga ajri ose nga deti.

6. A mund ta vendosni LOGO-n time në ekranin fillestar në vend të tuajën?
Po. Thjesht duhet të na dërgoni një foto të logos tuaj me cilësi të lartë. Më pas vendosim logon tuaj në ekranin fillestar të makinës.

7. Cilat janë kushtet e pagesës
Ne pranojmë të gjitha kushtet popullore të pagesës si transferta bankare, transferta e bashkimit perëndimor, grama e parave, ruajtje, krediti dhe paratë e gatshme.

8. Çfarë është koha juaj e ofrimit?
Na duhen vetëm 2~5 ditë sipas makinerive të ndryshme dhe sasive të ndryshme të porosive tuaja.
Për më shumë pyetje, pls mos ngurroni të na kontaktoni.

9. Pse duhet të na zgjidhni ne?
Fabrika e fuqishme, duke dhënë çmimin konkurrues dhe mbështetjen më të mirë të teknologjisë, përvojën 12-vjeçare në prodhimin e makinerive të bukurisë, R&D të fortë 1 vit garanci dhe shërbimin pas shitjes në internet 8/24 Certifikimi CE, çelësi që ju të përdorni dhe shisni në mënyrë të ligjshme makinën Diversiteti i shërbimit të personalizuar, aftësia e fortë OEM & ODM në dispozicion.

CNa Ndihmoni