Email[email mbrojtur]

Telefononi tani0086 15064665250

Shtëpi> Rreth nesh > Profili i kompanisë

Weifang KM Electronics Co., Ltd.është prodhuesi profesionist i pajisjeve të estetikës dhe lazerit mjekësor që nga viti 2009, Weifang KM ka qendrën e vet të kërkimit dhe zhvillimit, qendrën klinike, departamentet e shitjeve dhe pas shitjes; mund të ofrojë mbështetje teknologjike profesionale dhe të dhëna klinike. Weifang KM ka marrë certifikata të ndryshme vendase dhe ndërkombëtare, CE mjekësore të miratuar nga TUV, ISO 13485, FDA e SHBA, Australi TGA, Kanada MDSAP etj. çertifikata patente, Leje për Ndërmarrjet e Prodhimit të Pajisjeve Mjekësore dhe Çertifikatë Ndërmarrjesh të Teknologjisë së Lartë. Weifang KM gjithmonë fokusohet në krijimin dhe zhvillimin HI-TECH, zbaton rreptësisht standardet ndërkombëtare të prodhimit. Ne ofrojmë shërbime të ndryshme OEM/ODM në mbarë botën në 10 vitet e fundit, pajisje mjekësore, makineri estetike dhe makineri bukurie për përdorim në shtëpi.
Më poshtë është lista jonë e produkteve: Heqja e qimeve me lazer me diodë (755nm, 808nm, 1064nm)
Nd lazer yag për heqja e tatuazhit
Lazer i dytë Pico për tatuazh dhe pigmentim
Lazer fraksional Co2 (trajtim vaginal dhe valvul,
rimodelimi i lëkurës, përtëritja e lëkurës)
Sistemet e dobësimit të trupit (kavitacion, vakum, skulpturë EMS dhe RF)*
Makinë IPL SHR
HIFU (për ngritjen e lëkurës së fytyrës dhe dobësimin e trupit)
Përdorimi i shtëpisë aparat për heqjen e qimeve me lazer me diodë
Sinqerisht shpresojmë se mund të ndërtojmë bashkëpunim të mirë me të gjithë partnerët!
Mirë se vini në Weifang KM!